1

Firma ART-FLORA specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu oraz kompleksowej  realizacji i pielęgnacji ogrodów przydomowych, jak również terenów zielonych przeznaczonych do użytku publicznego.

Oferujemy szeroki zakres naszych usług. Począwszy od indywidualnych porad i propozycji, poprzez koncepcje i projektowanie ogrodów, aż do budowy i urządzania ogrodów oraz zabiegów konserwacyjno – pielęgnacyjnych.

Zajmujemy się także modernizacją już istniejących założeń ogrodowych, estetycznym i funkcjonalnym kształtowaniem terenów zieleni, rekultywacją, a także rewaloryzacja czyli szeroko rozumianym pojęciem architektury krajobrazu.

Swoją ofertę firma adresuje zarówno do inwestorów prywatnych, pracowni projektowych, deweloperów, firm, instytucji publicznych jak i ……. , do osób które szukają oryginalnych, a także nowatorskich rozwiązań aranżacji swojego wnętrza ogrodowego.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta.

Nasza firma łączy profesjonalizm poparty doświadczeniem oraz wykształceniem, a także artystycznym zmysłem, pasją w tworzeniu i kształtowaniu naszego otoczenia. Dzięki temu zapewniamy usługi z zakresu Architektury Krajobrazu na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z firmami z wielu branż dlatego zapewniamy kompleksowe usługi budowy i urządzania ogrodów na najwyższym poziomie.

W naszej pracy staramy się szukać nowoczesnych rozwiązań. Korzystamy z najnowszych  materiałów i technik. Śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu, a także nowości na rynku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.